START     PROGRAM     BILETY     DOJAZD     NOCLEGI     PARTNERZY     ARCHIWUM     CLUB  
2010.11.02
OFF Festival Club Katowice już 2 grudnia!
Niesamowita Scout Niblett - podopieczna Steve'a Albiniego i artystyczna partnerka Bonnie "Prince'a" Billy'ego- będzie gwiazdą grudniowej edycji OFF Festival Club Katowice! Brytyjskiej songwriterce towarzyszyć będą na scenie Cieślak i Księżniczki, Ed Wood oraz kanadyjski freakfolkowiec El Boy Die. Zapraszamy 2 grudnia do klubu Hipnoza!
  WIĘCEJ >
2010.10.01
Kyst zwycięzcą konkursu NOWA POLSKA
Publiczość festiwalu Don't Panic! We're From Poland zdecydowała, że najlepszym młodym zespołem imprezy (braliśmy pod uwagę tylko grupy, które mają nie więcej niż jedną płytę na koncie) jest grupa Kyst i to ich zaprosimy na OFF Festival 2011.
  WIĘCEJ >
2010.09.24
Nie panikuj, graj na Offie!
10 młodych i piekielnie zdolnych artystów, którzy zaprezentują się w ten weekend w warszawskich klubach w ramach imprezy Don’t Panic! We’re From Poland, powalczy o nagrodę specjalną, przyznawaną przez publiczność – możliwość występu na OFF Festival 2011!
  WIĘCEJ >
2010.08.09
OFF FESTIVAL KATOWICE 2010: Pięknie wam dziękujemy!
OFF FESTIVAL KATOWICE 2010 to już historia. Dziękujemy wam wszystkim  za przybycie i wspaniałą atmosferę, a artystom za to, że dali z siebie wszystko. Nie zapomnimy tego lata. Do zobaczenia!
  WIĘCEJ >
2010.08.01
OFF Festival: Nie tylko dla ducha

Strawę duchową OFF FESTIVAL KATOWICE 2010 doskonale już znacie – to koncerty, sety didżejskie, filmy, spotkania z literaturą i sztuką współczesną – ale by spędzić kilkanaście godzin dziennie z tak intensywnym programem trzeba zadbać i o ciało. Zapraszamy do Restauracji Parkowej i alei handlowej!

  WIĘCEJ >
ZOBACZ P0ZOSTAŁE NEWSY


Zapoznałem(łam) się z polityką prywatności
 
MYSPACE OFFTV FACEBOOK TWITTER NAPISZ DO NAS PRESS RSS FAQ

Copyright 2006-2010 by Fundacja Independent. Thesign: The Complainer, webmaster: Warsztat8r. Foto: Jacek Poremba i archiwum OFF.