START     PROGRAM     BILETY     DOJAZD     NOCLEGI     PARTNERZY     ARCHIWUM     CLUB  
DINOSAUR JR. na OFF Festival Katowice 2010.
2010.04.24

Jak przystało na najważniejszy festiwal alternatywny w Polsce, jedną z ambicji jego organizatorów jest prezentacja artystów, których twórczość stanowi podwaliny dzisiejszej muzyki niezależnej. Tym bardziej miło nam poinformować, że zachęcając po raz kolejny do wizyty na OFF Festival Katowice 2010 w Dolinie Trzech Stawów między 5-8 sierpnia, możemy zaprosić na pierwszy w Polsce koncert DINOSAUR JR.

Do grona gwiazd OFF Festival Katowice dołączają również melancholijni Amerykanie z SHEARWATER oraz ich rodacy z awangardowej grupy PSYCHIC PARAMOUNT. Kolejnym reprezentantem Stanów Zjednoczonych, dla odmiany  związanym ze sceną elektroniczną, jest bardzo oczekiwany w Polsce Chazwick Bundick, czyli TORO Y MOI. Fanów dubstepu ucieszy zapewne obecność brytyjskiego duetu DARKSTAR, milośników nowoczesnego folk wizyta TUNNG, a zwolenników najoryginalniejszych projektów muzycznych na krajowej scenie: możliwość zobaczenia na żywo projektu NIWEA.

W ramach anonsowanego już unikatowego przedsięwzięcia „Inspired By Chopin”, które będzie miało miejsce na OFF Festival Katowice w związku z dwusetną rocznicą urodzin Fryderyka Chopina, której dedykowana jest tegoroczna edycja, można będzie zobaczyć jeszcze dwa amerykańskie projekty: eksperymentalno popowy ECSTATIC SUNSHINE, który zagra przed Matmos oraz Nowojorczyków z ZS.

Jak już wiadomo, 5 sierpnia koncert duetu MATMOS zainauguruje jubileuszową edycję festiwalu. Nową i wartą odnotowania informacją jest nie tylko support, ale także miejsce tego wydarzenie, na które organizatorzy wybrali katowicki Jazz Klub Hipnoza, znany fanom OFF Festival choćby z pierwszej, bardzo udanej edycji OFF Festival CLUB z udziałem m.in. DEERHOOF zimą 2008 roku. Informujemy, że koncert jest wyprzedany.

Warto przypomnieć, że w maju cena KARNETÓW TRZYDNIOWYCH zmieni się z 99 na 120 złotych. Nie ulega zmianie cena biletów jednodniowych na 6, 7 lub 8 dzień sierpnia: 69 złotych. Zapraszamy do sieci sprzedaży: TICKETPRO , EVENTIM , TICKETPORTAL

Bookmark and Share
POWRÓT
 
MYSPACE OFFTV FACEBOOK TWITTER NAPISZ DO NAS PRESS RSS FAQ

Copyright 2006-2010 by Fundacja Independent. Thesign: The Complainer, webmaster: Warsztat8r. Foto: Jacek Poremba i archiwum OFF.