START     PROGRAM     BILETY     DOJAZD     NOCLEGI     PARTNERZY     ARCHIWUM     CLUB  
MIASTECZKO FESTIWALOWE - rezerwuj już teraz!
2010.05.26

Katowice mają świetną bazę noclegową, od tanich hosteli po luksusowe hotele – ale dajemy ci również możliwość życia festiwalem 24 godziny na dobę! Otwieramy miasteczko festiwalowe, w którym znajdziesz nocleg, zaplecze sanitarne i gastronomię.

Miasteczko festiwalowe Off Festivalu Katowice 2010 otwarte będzie od południa, 5 sierpnia do godziny 15.00, 9 sierpnia do godz. 15.00.

Miasteczko festiwalowe Off Festivalu Katowice usytuowane jest na lotnisku Muchowiec,
800 metrów od miejsca gdzie odbywa się OFF Festival. Dojazd do miasteczka autobusami KZK GOP z dworca PKP w Katowicach trwa zaledwie 5 minut! Szczegółowe informacje na temat numerów linii komunikacji miejskiej wkrótce.

Miasteczko festiwalowe Off Festival Katowice 2010 to:

Pole biwakowe – pomieści około 1500 namiotów i jest dostępne wyłącznie dla uczestników OFF Festivalu. Pole podzielone będzie na sektory, miejsca ustawienia namiotu pomogą wam wybrać pracownicy pola. Cały teren pola biwakowego będzie ogrodzony i ochraniany przez służby porządkowe.
Koszt noclegu: 16 złotych/doba od 1 osoby dla płatności na konto bankowe PLN, 4 EUR/doba od 1 osoby dla płatności na konto bankowe EUR

Na terenie pola czekać na was będzie pełne zaplecze sanitarne: toalety, umywalnie oraz  kabiny prysznicowe.

Przygotowaliśmy również przechowalnię bagażu, punkt gastronomiczny, punkt medyczny, parking samochodowy, stanowiska do ładowania telefonów komórkowych i kontenery z obowiązkową segregacją odpadów.

Aby zarezerwować miejsce noclegowe w Miasteczku Festiwalowym przejdź do sekcji NOCLEGI

Bookmark and Share
POWRÓT
 
MYSPACE OFFTV FACEBOOK TWITTER NAPISZ DO NAS PRESS RSS FAQ

Copyright 2006-2010 by Fundacja Independent. Thesign: The Complainer, webmaster: Warsztat8r. Foto: Jacek Poremba i archiwum OFF.