START     PROGRAM     BILETY     DOJAZD     NOCLEGI     PARTNERZY     ARCHIWUM     CLUB  
W Mieście Muzyki gwiazdy OFF Festivalu grają 24 godziny na dobę!
2010.07.25

Piąte urodziny świętujemy w nowym, pięknym miejscu i z najlepszym składem tego lata. Kosmicznie wspaniali The Flaming Lips. Legendarnie głośni Dinosaur Jr. Bezkompromisowi The Fall. Hipnotyzujący Tindersticks. Do bólu szczery Raekwon. Słodko-mroczni The Horrors. Seksowni The Raveonettes. Niezawodni Hey i O.S.T.R. Poza tym – Lenny Valentino w oryginalnym składzie, powrót Something Like Elvis, Voo Voo ze „Sno-powiązałką” i Apteka z „Mendą”. Oraz blisko 80 innych wykonawców! Indie rock, IDM, lo-fi, punk, hip-hop, folk, jazz, metal, dubstep, shoegaze, ambient – wszystko, co alternatywne i dobre.

Jak się w tym wszystkim odnaleźć? Jak wybrać najlepszych z najlepszych? Pomoże Wam w tym stacja MIASTO MUZYKI OFF FESTIVAL.

- Do festiwalu zostało już niewiele czasu i z pewnością warto się do niego przygotować. Na pewno pomocna okaże się stacja, uruchomiona w ramach platformy Miasto Muzyki – mówi Artur Rojek, dyrektor programowy imprezy. - MIASTO MUZYKI OFF FESTIVAL prezentuje zespoły, które pojawią się u nas w tym roku. Większość z nich przyjedzie do Polski po raz pierwszy, chociaż ma tutaj duże rzesze fanów. Teraz możecie ich słuchać 24 godziny na dobę!

Jak to zrobić? Po prostu kliknij tutaj (wersja dla właścicieli maców tutaj).

Miasto Muzyki OFF Festival - teraz gra w sieci, a na festiwalu również w namiocie na Miasteczku Festiwalowym. Zapraszamy!

Bookmark and Share
POWRÓT
 
MYSPACE OFFTV FACEBOOK TWITTER NAPISZ DO NAS PRESS RSS FAQ

Copyright 2006-2010 by Fundacja Independent. Thesign: The Complainer, webmaster: Warsztat8r. Foto: Jacek Poremba i archiwum OFF.