START     PROGRAM     BILETY     DOJAZD     NOCLEGI     PARTNERZY     ARCHIWUM     CLUB  
2009.08.22
SUB POP wspomina OFF Festival.

Gość specjalny OFF Festival 2009, szef SUB POP Jonathan Poneman oraz art director wytwórni, Jeff Kleinsmith wspominają pobyt w Mysłowicach. Polecamy blog SUB POP oraz galerię zdjęć ekipy z Seattle.

 

 
2009.08.16
Relacja z OFF Festival 2009 w TVP2.
Jutro o 13.25 w TVP2 obszerna relacja z OFF Festival 2009. Polecamy i zapraszamy!
 
2009.08.12
OFF Festival 2009 - PODZIĘKOWANIA.

To były cztery wspaniałe dni, podczas których miałem okazję obserwować reakcje zachodzące między tym, co na scenie i tym, co wśród odbiorców. Jestem strasznie zadowolony, kiedy dociera do mnie, jaki w tym kraju jest potencjał i jak duża jest ilość osób zainteresowanych alternatywną muzyką.

Najważniejsze w tym festiwalu są emocje. Kiedy widzę, że to, co przez wiele miesięcy  przygotowywałem, pobudza, prowokuje i sprawia przyjemność, jest to dla mnie najlepsza nagroda.

Dziękuję wszystkim uczestnikom OFF Festival 2009 za niepowtarzalną atmosferę - po raz kolejny.
Dziękuję zespołom - nie było ani jednego słabego koncertu.   

Dziękuję moim współpracownikom, tym z najbliższego grona: Mojej Żonie, Krzyśkowi Głuchowskiemu, Oli  Pudełko, Monice Semik, Asi Pieczonce, Kasi Brudek, Basi Machnik, Izie Roguszce, Pawłowi  Maliszczakowi, Łukaszowi Wróblowi, Bartkowi Krasoniowi i Olkowi Wityńskiemu. Dziękuję Gosi Warszawskiej, Marcinowi Sobczakowi i Ani Wojteckiej.
Dziękuję także wspaniałej ekipie kilkudziesięciu wolontariuszy [chciałbym, żebyście już nigdy nie dorastali! :) ] i deklaruję już dzisiaj, że jeżeli macie ochotę na współpracę w następnym roku, możecie czuć się zaproszeni!
Dziękuję Jackowi Porembie, Wojtkowi Kucharczykowi, Bartkowi Kujawskiemu, Rafałowi Szumielewiczowi.           
Dziękuję Jonathanowi Ponemanowi i Lenie Panak.

Dziękuję sponsorom, współorganizatorom i partnerom OFF Festival 2009: Mecenasowi Festiwalu - mBank, Sponsorowi Głównemu - Lech, Ars Cameralis Silesiae Superioris, Miejskiemu Centrum Kultury w Mysłowicach, Narodowemu Centrum Kultury, Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Śląskiego, Ministrowi Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdanowi Zdrojewskiemu, Radzie Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa, Metropolii Silesia, Prezydentowi Miasta Mysłowice Grzegorzowi Osyrze.

Dziękuję patronom OFF Festival 2009: Trójce, Polskiemu Radiu, portalowi Onet.pl, Gazecie  Wyborczej, AMS, tygodnikowi "Przekrój", miesięcznikowi  "Exklusiv", informatorowi "Aktivist",  Telewizji Polskiej Program 2, Telewizji Katowice, portalowi Plejada.pl, telewizji VH1.             
Dziękuję również Miastu Muzyki!

Dziękuję moim bliskim i wszystkim, którzy mi pomogli.

Dziękuję Panu Profesorowi Jerzemu Buzkowi - to wielka sprawa dla mnie gościć Pana na OFF  Festival!

Mam nadzieję, że to, co zobaczyliście i usłyszeliście na OFF Festival 2009 sprawiło Wam dużo przyjemności i pozostanie na długo w Waszych głowach! Byłem pełen obaw przed, ale  to, co zobaczyłem w trakcie powoduje, że już teraz niczego się nie boję!
Do zobaczenia za rok!

Artur Rojek

 
2009.08.10
OFF Festival 2009, najważniejszy festiwal alternatywny w Polsce, dobiegł końca. Zapraszamy za rok.
OFF Festival 2009, najważniejszy w Polsce festiwal alternatywny, dobiegł końca.
  WIĘCEJ >
2009.08.06
Drowned In Sound poleca OFF Festival 2009.
Opiniotwórczy portal muzyczny Drowned In Sound poleca OFF Festival 2009, najważniejszy festiwal alternatywny w Polsce, który już dziś startuje w Mysłowicach i potrwa przez cztery dni - od 6 do 9 sierpnia. Zapraszamy!
 
Strona 10/27 <<< [1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27>>>


Zapoznałem(łam) się z polityką prywatności
 
MYSPACE OFFTV FACEBOOK TWITTER NAPISZ DO NAS PRESS RSS FAQ

Copyright 2006-2010 by Fundacja Independent. Thesign: The Complainer, webmaster: Warsztat8r. Foto: Jacek Poremba i archiwum OFF.